Čistenie po stavbároch ,rekonštrukcií ašpeciálne čistiace služby.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO!

Vitajte vo svete upratovania a čistenia, naše skúsenosti sú viditeľné  v kvalitnej práci, ktorú robíme.  Naši zamestnanci sú vyškolení vo všetkých aspektoch čistenia a údržby. Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť s kompetentnými a efektívnymi zamestnancami, ktorí sú hrdí na to, čo robia, nepozerajte sa ďalej!

“Proficleanup , ponúka širokú škálu profesionálnych služieb čistenia a údržby za konkurenčné ceny. Kontaktujte nás dnes a prispôsobte si balík služieb prispôsobený vašim špecifickým potrebám.”

Každé upratovanie, či už veľké alebo malé, začína obhliadkou budovy  alebo objektu kde sa budú realizovať práce. Stretneme sa s vami a upozorníme na všetky oblasti, ktoré môžu potrebovať osobitnú pozornosť. Počas tohto hodnotenia vám poskytneme individuálne posúdenie vašich potrieb údržby, aby sa zabezpečili optimálne výsledky čistenia presne podľa vašich potrieb. 

Čistíme, takže VY už nemusíte!

Rezervujte si bezplatnú obhliadku priestorov a cenovú ponuku na  upratovanie alebo čistenie. Viac informácií kazdý pracovný deň od 9:00 do 20:00 hod na telefónnom čísle +421 911 155 099